१९ भाद्र काठमाडौं । स्थानीय तहको तेस्रो चरणको निर्वाचनका लागि २ नं प्रदेशमा नेपाली काँग्रेसले आफ्ना उम्मेदवारहरुको नाम टुङ्ग्याएको छ । कूल ८ जिल्ला भित्रका स्थानीय तह मध्ये काँग्रेसले २४ स्थानीय तहको प्रमुख मात्रै छान्न बाँकी रहेको नेपाली काँग्रेसले जनाएको छ ।

ती २४ स्थानीय तहमध्ये केहीमा विवाद र केहीमा तामेलको लागि प्रमुख र अध्यक्षको नामावली सार्वजनिक नगरिएको काँग्रेसले जनाएको छ । सोमबारसाँझसम्म सबै उम्मेदवारको नाम टुंगो लाग्ने जानकारी नेपाली काँग्रेसले दिएको छ  ।

१. बारा
क्षेत्र नं. १

१           सिम्रौनगढ न.पा.      प्रमुख  विजयशंकर यादव
उपप्रमुख      रिताकुमारी देवी
२           पचरौटा न.पा.  प्रमुख  किशोरीप्रसाद यादव
उपप्रमुख      रंजुदेवी चौरसिया
३           आदर्श कोतवाल गा.पा. अध्यक्ष जवाहरप्रसाद साह कानु
उपाध्यक्ष      मिनादेवी यादव
क्षेत्र नं. २
१     कलैया उ.म.न.पा.     प्रमुख  –
उपप्रमुख      रहिमा खातुन
२     महागढीमाई न.पा.     प्रमुख  उपेन्द्रप्रसाद यादव अहिर
उपप्रमुख      तारादेवी कानु
३     देवताल गा.पा. अध्यक्ष हरिलाल राय यादव (वच्चु वावा)
उपाध्यक्ष      लालमुनी देवी
४     सुवर्ण गा.पा.   अध्यक्ष राजेशप्रसाद यादव
उपाध्यक्ष      रामतीदेवी यादव
क्षेत्र नं. ३
१           फेटा गा.पा.    अध्यक्ष रुसतम अंसारी
उपाध्यक्ष      चन्दादेवी पाण्डे उपाध्याय
२     विश्रामपुर गा.पा.      अध्यक्ष किशोरी साह तुराहा
उपाध्यक्ष      अर्चना देवी
क्षेत्र नं. ४
१           जीतपुर सिमरा उ.म.न.पा.     प्रमुख  –
उपप्रमुख      –
२     परवानीपुर गा.पा      अध्यक्ष –
उपाध्यक्ष      विन्दादेवी मण्डल
३     प्रसौनी गा.पा.  अध्यक्ष –
उपाध्यक्ष      इन्दु देवी साह
क्षेत्र नं. ५
१           कोल्हवी न.पा. प्रमुख  मुरलीधरप्रसाद चौधरी
उपप्रमुख      शुभद्रा धिमाल
२   करैयामाई गा.पा.      अध्यक्ष भुवनेश्वर धामी
उपाध्यक्ष      चित्ररेखा चौधरी
३     बारागढी गा.पा. अध्यक्ष देवदत्त बछारु थारु
उपाध्यक्ष      चन्द्रावती चौधरी
क्षेत्र नं. ६
१           निजगढ न.पा. प्रमुख  –
उपप्रमुख      –

२. धनुषा
क्षेत्र नं. १

१           शहीदनगर न.पा.      प्रमुख  –
उपप्रमुख      सुनिता कुमारी सिंह
२           कमला  न.पा. प्रमुख  विशेश्वर यादव
उपप्रमुख      शिला देवी मण्डल
३     जनकनन्दीनी गा.पा.   अध्यक्ष –
उपाध्यक्ष      भारती कार्की
 क्षेत्र नं. २
१           विदेह न.पा.   प्रमुख  प्रेमचन्द्र झा
उपप्रमुख      रुवी देवी मण्डल
२           हंसुपुर न.पा.   प्रमुख  –
उपप्रमुख      –
३     औरही गा.पा.  अध्यक्ष ब्रहम्देव यादव
उपाध्यक्ष      मिरा देबी सहनी
क्षेत्र नं. ३
१     नगराईन न.पा. प्रमुख  परमेश्वर यादब
उपप्रमुख      रन्जुकुमारी साह
२     मुखियापट्टि मुसहरनिया गा.पा.      अध्यक्ष राम बाबु यादव
उपाध्यक्ष      –
३     धनौजी गा.पा. अध्यक्ष बद्रीनारायण सिंह
उपाध्यक्ष      रामवती मण्डल
क्षेत्र नं. ४
१     जनकपुर उ.म.न.पा.   प्रमुख  मनोजकुमार साह
उपप्रमुख      निलमकुमारी कर्ण

क्षेत्र नं. ५
१           मिथिला विहारी न.पा.  प्रमुख  –
उपप्रमुख      ललिता साह
२     लक्ष्मीनिया गा.पा.     अध्यक्ष कुमार कान्त झा
उपाध्यक्ष      रामराजी यादव
३           क्षिरेश्वरनाथ न.पा.    प्रमुख  योगेन्द्र पंजियार
उपप्रमुख      रचना माथेमा
क्षेत्र नं. ६
१     धनुषाधाम न.पा.      प्रमुख  बालेश्वर मण्डल
उपप्रमुख      बिद्या देवी भुजेल
२     सबैला न.पा.   प्रमुख  –
उपप्रमुख      बबिता देवी यादव
३     गणेशमान चारनाथ न.पा.     प्रमुख  –
उपप्रमुख      तुल्सा पाण्डे पट्टेल

क्षेत्र नं. ७
१     मिथिला न.पा. प्रमुख  –
उपप्रमुख      –
२     बटेश्वर गा.पा. अध्यक्ष राम आशिष महतो
उपाध्यक्ष      जनारशी देवी यादव

३. महोत्तरी
क्षेत्र नं. १

१           वर्दिवास न.पा. प्रमुख  प्रहलाद क्षेत्री
उपप्रमुख      तारादेवी महतो
२     भँगाहा न.पा. अध्यक्ष –
उपाध्यक्ष      शान्तिदेवी सिंह
क्षेत्र नं. २
१           लोहरपट्टि न.पा.     अध्यक्ष –
उपाध्यक्ष      –
२     बलवा न.पा.   अध्यक्ष –
उपाध्यक्ष      –
क्षेत्र नं. ३
१           जलेश्वर न.पा. प्रमुख  अशोक कुमार साह
उपप्रमुख      अनिता देवी शर्मा
२     मटिहानी न.पा. प्रमुख  जयकुमार चौधरी
उपप्रमुख      जुमैदा खातुन
३     पिपरा गा.पा.  अध्यक्ष राधारमण मिश्र
उपाध्यक्ष      रामवतीदेवी यादव

क्षेत्र नं. ४
१     मनरा न.पा.   प्रमुख  किशोर कुमार सिंह (प्रितम)
उपप्रमुख      आशादेवी सिंह
२     महोत्तरी गा.पा. अध्यक्ष सुशील झा
उपाध्यक्ष      श्यामादेवी पासवान
३     एकडारा गा.पा. अध्यक्ष मनोजकुमार झा
उपाध्यक्ष      जानकी देवी
क्षेत्र नं. ५
१     रामगोपालपुर न.पा.    प्रमुख  राजाराम यादव
उपप्रमुख      पुस्पादेवी कुशवहा
२     साम्सी गा.पा.  अध्यक्ष रंकिब शेष
उपाध्यक्ष      –
३     सोनमा गा.पा.  अध्यक्ष नवलकिशोर राय
उपाध्यक्ष      उर्मिला देवी राउत
क्षेत्र नं. ६
१     गौशाला न.पा.  प्रमुख  मनुप्रसाद अधिकारी
उपप्रमुख      सुशीला देवी कुशवाह
२     औरही न.पा.   प्रमुख  सुनीलकुमार यादव
उपप्रमुख      रेणुका कुमारी यादव

४. पर्सा
क्षेत्र नं. १

१           वीरगञ्ज म.न.पा.     प्रमुख  अजयकुमार द्विवेदी
उपप्रमुख      –

क्षेत्र नं. ३
१           बहुदरमाई न.पा.      प्रमुख  जितेन्द्र साह तेली
उपप्रमुख      –
२     पर्सागढी न.पा. प्रमुख  लोकनारायण यादव
उपप्रमुख      पचियादेवी थरुनी
३     विन्दवासिनी गा.पा.   अध्यक्ष चन्द्रकिशोर प्रसाद वरई
उपाध्यक्ष      किरण देवी गुप्ता

क्षेत्र नं. ४
१           पोखरीया न.पा. प्रमुख  रामेश्वरप्रसाद रौनियार
उपप्रमुख      रेहाना खातुन
२           पकहामैनपुर गा.पा.    अध्यक्ष हरि चौहान
उपाध्यक्ष      कुमारी अन्नपूर्ण अधिकारी
३           सखुवा प्रर्सौनी गा.पा.  अध्यक्ष साविर हुसेन
उपाध्यक्ष      पुष्पा चौधरी
४           पर्टेवा सुगौली गा.पा.   अध्यक्ष दिनेशकुमार चौधरी
उपाध्यक्ष      ममता महतो
छ           कालिकामाइ गा.पा.    अध्यक्ष राजेन्द्रकुमार कुर्मी
उपाध्यक्ष      –

क्षेत्र नं. ५
१           ठोरी  गा.पा.   अध्यक्ष जरीलाल थिङ्ग लामा
उपाध्यक्ष      गितादेवी विष्ट
२           जगरनाथपुर गा.पा.    अध्यक्ष श्रीकान्त प्रसाद यादव
उपाध्यक्ष      मैमुल नेशा
३           धोविनी गा.पा. अध्यक्ष सुरेशप्रसाद कुर्मी
उपाध्यक्ष      मन्जु देवी
४           छिपहरमाई गा.पा.     अध्यक्ष रामेश्वर महतो केवट
उपाध्यक्ष      शैलदेवी राजपुत
५           जिरा भवानी गा.पा.   अध्यक्ष महादेव प्रसाद महतो
उपाध्यक्ष      –

 ५. रौतहट

क्षेत्र नं. १
१           गौर न.पा.     प्रमुख  –
उपप्रमुख      –
२           राजदेवी न.पा. प्रमुख  धिरेन्द्रकुमार सिंह
उपप्रमुख      –
३           दुर्गा भगवती गा.पा.   प्रमुख  अरुण साह
उपप्रमुख      हेमा झा
४           यमुनामाई गा.पा.     प्रमुख  श्रीराम राय यादव
उपप्रमुख      –
क्षेत्र नं. २
१           इस्नाथ न.पा. प्रमुख  कौशिल्या देवी
उपप्रमुख      शेषकलाम हुसैन
२           परोहा न.पा.   प्रमुख  शेष वकिल
उपप्रमुख      सुगन्धी गिरी
३           राजपुर न.पा. प्रमुख  मो. सकिल अख्तर
उपप्रमुख      जफिरा खातुन
क्षेत्र नं. ३
१           देवाही गोनाई न.पा.   प्रमुख  –
उपप्रमुख      –
२           वौधिमाई न.पा.       प्रमुख  नवल किशोर साह
उपप्रमुख      किरणकुमारी पट्टेल
३           मौलापुर न.पा. प्रमुख  –
उपप्रमुख      –

क्षेत्र नं. ४
१           गरुडा न.पा.   प्रमुख  सुनिलकुमार यादव
उपप्रमुख      रंगीलाकुमारी जयसवाल
२           माधव नारायण न.पा. प्रमुख  शंकर यादव
उपप्रमुख      –
३           गढीमाई न.पा. प्रमुख  श्यामप्रसाद यादव
उपप्रमुख      –

क्षेत्र नं. ५
१           गुजरा न.पा.   प्रमुख  शेष दाउँद
उपप्रमुख      रत्ना लामा
२           कटहरिया न.पा.      प्रमुख  अजय प्रकाश
उपप्रमुख      प्रमिला कुशवाह
३           फतुवा विजयपुर न.पा  प्रमुख  गोपालप्रसाद यादव
उपप्रमुख      –

क्षेत्र नं. ६
१           चन्दपुर न.पा.  प्रमुख  –
उपप्रमुख      –
२           वृन्दावन न.पा.       प्रमुख  रामस्नेही राय यादव
उपप्रमुख      नुर जाहान

६. सप्तरी

निर्वाचन क्षेत्र नं. १
१           कंचनरुप न.पा.       प्रमुख  –
उपप्रमुख      निरु पोखरेल
२           कृष्णासवरन गा.पा.    अध्यक्ष परशुराम चौधरी
उपाध्यक्ष      मिना चौधरी
३           सप्तकोशी गा.पा.     अध्यक्ष कृष्णप्रसाद ढकाल
उपाध्यक्ष      रिता कुमारी चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र नं. २
१     हनुमाननगर कङ्कालिनी न.पा. प्रमुख  सरोज विराजी
उपप्रमुख      राजश्री देवी यादव
२     महादेवा गा.पा. अध्यक्ष गजेन्द्र मण्डल
उपाध्यक्ष      संगिताकुमारी यादव
३     तिरुहुत गा.पा. अध्यक्ष देवनारायण गोइत
उपाध्यक्ष      गितादेवी यादव
निर्वाचन क्षेत्र नं. ३
१     राजविराज न.पा.      प्रमुख  ध्रुव देव
उपप्रमुख      सुशीलाकुमारी यादव
२     तिलाठी कोइलाडी गा.पा.      अध्यक्ष अरुणकुमार मण्डल
उपाध्यक्ष      अडहुलदेवी मण्डल
३     विष्णुपुर गा.पा. अध्यक्ष निलाम्वर यादव
उपाध्यक्ष      जन्जीराकुमारी यादव

निर्वाचन क्षेत्र नं. ४

१     डाक्नेश्वरी न.पा.      प्रमुख  नारायण यादव
उपप्रमुख      सखिना खातुन
२     वेलहीचपेना गा.पा.    अध्यक्ष परमानन्द यादव
उपाध्यक्ष      पुष्पमाला कुमारी
३     छिन्नमस्ता गा.पा.    अध्यक्ष कुलानन्द यादव
उपाध्यक्ष      सहिदा खातुन
निर्वाचन क्षेत्र नं. ५
१     खड्क न.पा.   प्रमुख  –
उपप्रमुख      –
२     शम्भुनाथ न.पा.      प्रमुख  –
उपप्रमुख      –
३     सुरुङ्गा न.पा.  प्रमुख  –
उपप्रमुख      सुस्मा चौधरी
४     रुपनी गा.पा.   अध्यक्ष रामनारायण इसर
उपाध्यक्ष      भोलेश्वरी चौधरी

निर्वाचन क्षेत्र नं. ६
१     वोदेवरसाइन न.पा.    प्रमुख  करमैत यादव
उपप्रमुख      उर्मिलादेवी साह
२     वलान–विहुन गा.पा.   अध्यक्ष जितेन्द्रकुमार यादव
उपाध्यक्ष      अनिता देवी साह

७. सर्लाही
क्षेत्र नं. १

१           ईश्वरपुर न.पा. प्रमुख  प्रमोद बराल
उपप्रमुख      अनिता चौधरी
२           लालवन्दी न.पा.      प्रमुख  –
उपप्रमुख      –
क्षेत्र नं. २
१           हरिपुर न.पा.   प्रमुख  उदयनारायण चौधरी
उपप्रमुख      पानो देवी साह
२           हरिवन न.पा.  प्रमुख  –
उपप्रमुख      –
३           कविलासी न.पा.      प्रमुख  राजकुमार शाह
उपप्रमुख      राजकलीदेवी
क्षेत्र नं. ३
१           वरहथवा न.पा. प्रमुख  निरंजनप्रसाद दास
उपप्रमुख      यशोधा चालिसे
२           बागमती न.पा. प्रमुख  कृष्णराज रायमाझी
उपप्रमुख      शान्तिदेवी महतो
३           बसवरिया गा.पा.      अध्यक्ष राम अयोध्या यादव
उपाध्यक्ष      रामदुलारी देवी
क्षेत्र नं. ४
१           मलंगवा न.पा.  प्रमुख  निरसल साह
उपप्रमुख      शान्ति भन्ने शवनम मिकरानी
२           हरिपूर्वा न.पा. प्रमुख  सियाराम राय
उपप्रमुख      चन्द्रकला देवी
३           चन्द्रनगर गा.पा.      अध्यक्ष श्यामप्रसाद सिंह

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here